מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

    בקרת כניסה

    חברת רומנו תשתיות תקשורת, מבצעת פרויקטים גדולים הכוללים קוראי כרטיסים, בקרים ומערכות שו”ב עבור חברות בפריסה ארצית, מוסדות וגפי משרד הביטחון, באמצעות מוצרים טכנולוגיים מתקדמים של חברות מובילות כגון: RISCO , VISONIC , PROVISION, ROSSLAR ועוד…

    בין שירותינו פגישת ייעוץ, התקנת המערכות כולל פרישת הכבילה הנדרשת בצורה המקצועית והמסודרת ביותר, התקנת אביזרים נלווים כגון מצלמות אבטחה וקירות מסכים לחדרי בקרה.

    בקרת כניסה למגוון מבנים

    באופן טבעי אנחנו רוצים לשלוט על הכניסה למגוון רחב מאוד של מבנים: מקומות עבודה, בתים פרטיים, מוסדות ציבור ועוד מרחבים רבים אחרים. למטרה זו פותחו אמצעים שונים, כשבשנים האחרונות הטכנולוגיות החדשניות באות לידי ביטוי גם בתחום זה. בחירת מנגנון בקרת כניסה והטמעתו מחייבות בקיאות מעמיקה, והבנה מדויקת של מאפייני המקום וצרכי הלקוח. זהו אחד מתחומי המומחיות של רומנו תשתיות תקשורת בע”מ.

    האפשרויות השונות של בקרת כניסה

    * קודן – מערכת בסיסית וגם זולה למדי שבה הכניסה מתאפשרת על בסיס הקלדת רצף מספרים. בדרך כלל המערכת תחובר לאינטרקום שיאפשר כניסת אנשים שאין להם את הקוד אבל מזוהים ככאלה שניתן להכניס אותם פנימה. החיסרון העיקרי של קודן הוא העיכוב בכניסה, ועוד כדאי לדעת שלאחר פרק זמן מסוים חלק מהכפתורים נשחק ונדרשת החלפת הפאנל. חיסרון נוסף הוא העברת הקוד לאנשים לא מורשים עקב חוסר זהירות.

    * תג קרבה – טכנולוגיה מתקדמת שחוסכת את הצורך להקליד את הספרות. במקרה כזה הכניסה מתבצעת ע”י הצמדת התג אל הפאנל. בגלל שאנשים מורשים עלולים לשכוח את התג, נהוג לשלב בין קודן לבין תג קרבה, אם כי זו לא חובה כמובן.

    * מערכות בקרה ביומטריות – למקומות שבהם נדרשת רמת אבטחה גבוהה במיוחד, גם הקודן וגם תג הקרבה עלולים שלא להספיק. במקומות אלה תותקן בקרה ביומטרית, על בסיס טביעת אצבע או זיהוי פנים. מערכות אלה מגיעות עם תוכנית ייעודית שמאפשרת להסיר אנשים מורשים וגם להוסיף חדשים. התפעול מורכב, אבל כשהבטיחות מחייבת זאת, זהו הפתרון המיטבי.

    * בקרה סלולרית – כניסה על בסיס הפעלה דרך הסלולר. אופציה זו נפוצה מאוד בבקרות כניסה לחניונים וגם לישובים שבפתח שלהם מותקן שער.

    אמינות, רצינות ואחריות

    רומנו תשתיות תקשורת בע”מ מתייחסת במלוא הרצינות לכל התקנה של בקרת כניסה, בכל מקום שהוא, בין אם מדובר בפתח שדרכו צפויים לעבור עשרות ואפילו מאות בני אדם בכל יום, ובין אם מדובר על בקרה בכניסה לבית פרטי. לכל פרויקט מוצמד איש מקצוע שמלווה אותו מראשיתו, כלומר שלב אפיון הצרכים, ועד לסיומו – כשמערכת הבקרה נכנסת לפעולה.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support