מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

    מערכת הגברה

    מערכת הגברה מקצועית

    מערכות הגברה הן מרכיב מועיל ובמידה רבה אפילו הכרחי במקומות רבים: מוסדות ציבור, בתי עסק קטנים וגדולים גם יחד, בסיסי צבא, מקומות שמתרחשת בהם פעילות חברתית מכל סוג ועוד. מערכת הגברה היא כמובן חלק בלתי נפרד גם מאירועים בכל מקום שבו הם מתקיימים. על-מנת לספק מענה מיטבי לכל צורך, פותחו בשנים האחרונות רמקולים איכותיים במיוחד, מגברים אפקטיביים ובאופן כללי הציוד שמרכיב מערכת הגברה מקצועית השתכלל במידה ניכרת. רומנו תשתיות תקשורת בע”מ תסייע לכם לנצל את ההתפתחויות הטכנולוגיות באופן מיטבי.

    מה חשוב לקחת בחשבון במסגרת תכנון מערכת הגברה מקצועית?

    * מאפייני השטח – יש הבדל בין תכנון מערכת הגברה לשטח פתוח לבין תכנון מערכת הגברה למקום סגור. גם גודל המקום שעבורו נדרשת ההגברה הוא כמובן שיקול בבחירת מספר הרמקולים ואופן פריסתם, וכך גם כל מה שנמצא בשטח ומשפיע על תנועת גלי הקול.

    * שליטה על המערכת – מרכיב מרכזי נוסף בתכנון מערכות הגברה מקצועיות הוא צרכי השליטה. בחלק מהמקרים נדרשת שליטה ממספר מוקדים על ההגברה, ויש גם מקומות שבהם ישנו צורך בהפעלה מרחוק של המערכת. שיקולים אלה משפיעים על מיקום רכיבים שונים במערכת ההגברה.

    * עוצמה מרבית – עוצמת הסאונד הדרושה משתנה בהתאם למטרת ההגברה: פעילות עסקית שוטפת, הופעות, מועדון שמשמש למפגשים חברתיים וכו’. בהתאם לעוצמת הסאונד המרבית הרצויה, נבחרים הרמקולים והמגברים.

    * מסגרת התקציב – רק אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב יודעים לתכנן מערכת הגברה אפקטיבית מאוד בכל מסגרת תקציב ולכל צורך נתון.

    קשב מלא ומקסימום תשומת לב לכל פרט

    תכנון מערכת הגברה מקצועית ע”י רומנו תשתיות תקשורת בע”מ מתבסס על 3 מרכיבים: קודם כל, קשב מלא ללקוח ולצרכים הספציפיים שעבורם נדרשת ההגברה. שנית, ההיכרות עם כל הרכיבים הנחוצים ובפרט רמקולים ומגברים מובחרים של חברות מובילות בתחום. המרכיב השלישי הוא הניסיון שמאפשר לנו לבנות מערכת נכונה, כלומר כזו שתספק מענה מושלם לכל צורך בהתאם למאפייני השטח ושאר הפרמטרים הרלוונטיים. אנשי המקצוע של רומנו מקפידים על תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, הן במהלך התכנון והן במהלך ההתקנה – כך שאתם תיהנו מהגברה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support