מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   צריכים עזרה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

    נקודות רשת

    נקודות רשת אינטרנט

    מהפכת האינטרנט שינתה את המציאות של כולנו. מאז שה-www נכנס לחיינו, יש לנו הרבה יותר אפשרויות בכל תחום כמעט, ובעצם כבר אי אפשר בכלל לדמיין את העולם בלי חיבור לרשת הגלובלית. הדרך העיקרית והנפוצה ביותר להתחבר לאינטרנט היא באמצעות נקודות רשת, וכדי להבטיח חיבור אופטימלי כדאי מאוד שההתקנה תתבצע ע”י מומחים בתחום. רומנו תשתיות תקשורת בע”מ מתקינה נקודות חדשות באמצעות ציוד איכותי ועל בסיס בקיאות מעמיקה בתחום.

    היתרונות של הוספת נקודות רשת

    * מקסימום מהירות – זמן הוא משאב יקר ערך במיוחד בימינו. אנחנו גם מורגלים בתגובה מהירה כשאנחנו גולשים באינטרנט, ולמעשה אפילו עיכוב של 2-3 שניות נתפש כממושך מדי. אמנם ישנם פתרונות נוספים מלבד נקודת רשת, כמו למשל מגדיל טווח, אבל רק נקודת רשת נוספת מבטיחה מיצוי מלא של פוטנציאל המהירות של החיבור לאינטרנט.

    * מקסימום יציבות – אמנם גם wi-fi עשוי להתאפיין ביציבות, ובפרט אם הוא איכותי, אבל אין ספק שחיבור קווי הוא זה שמספק מקסימום אמינות. נקודת רשת נוספת מפחיתה את הרגישות לרעשים ולהפרעות מכל הסוגים, ומאפשרת ליהנות מהחיבור לרשת בכל מקום בבית או במשרד.

    * מקסימום אבטחת מידע – עברייני סייבר יכולים לפרוץ גם דרך נקודת רשת, אבל באופן עקרוני רמת האבטחה של חיבור קווי גבוהה יותר מזו של חיבור אלחוטי, כך שגם מבחינה זו ישנה תועלת בהוספת נקודת רשת.

    עבודה מדויקת ואחראית

    הוספת נקודות רשת, בבית, במשרד, במוסד ציבורי או בכל מקום אחר שבו נדרש חיבור יציב ומהיר לאינטרנט, מחייבת תשומת לב לפרטים רבים. רומנו תשתיות תקשורת בע”מ מספקת שירות זה לאחר בירור מעמיק של הצרכים ושל המאפיינים של החיבור הנחוץ, כולל אילוצים והעדפות הקשורים לחלל שבו תותקן כל נקודה. העבודה עצמה מתבצעת תוך שמירה על הסדר והשקט, ועם מענה סבלני לכל שאלה והסברים ברורים לגבי האפשרויות הקיימות, היתרונות של כל אחת מהן, החסרונות והשיקולים הרלוונטיים. דגש נוסף הוא שימוש בציוד איכותי אשר מותאם לחיבור הספציפי. לרומנו תשתיות תקשורת בע”מ שורה ארוכה של לקוחות, גם מהמגזר הפרטי וגם מהמגזר העסקי והציבורי, ובכל מקרה ישנה מחויבות למצוינות בשירות.

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support